Team

Olivier Szafiro (Directeur bovenbouw)

Olivier

Bram De Rycke (directeur middenschool)

Bram De Rycke

Liesbet Coens (Leerlingenbegeleiding 2e en 3e graad)

Liesbet Coens

Sabine Hoste (leerlingenbegeleiding 1e graad)

Sabine-199x300

Cathérine Vermeulen (leerlingenadministratie)

Catherine-199x300

Patricia Orlans (financiële administratie)

Patricia-199x300

Lynn Demartin (personeels- en leerlingenadministratie)

Lynn Demartin secr

Frédéric Van Vosselen (Latijn 1e, 2e en 3e graad)

Frederic

Kris Wayenberg (Latijn 1e en 2e graad)

Bewaren

Emilio Claeys (wiskunde 1e graad)

EMCL

Sofie Provoost (wiskunde 2e graad, ICT-coördinator)

Aurélie Stoelzaed (CLIL-Science, informatica 2e graad)

Anne-Laure Devlaminck (wiskunde 2e en 3e graad)

ANDE

Bewaren

Dimitri Van Hecke (wiskunde, onderzoekscompetenties 3e graad)

DIVA

Céline Daems (Frans 2e en 3e graad, coöperatief leren)

1011

Charlotte Vanderstuyft (Frans, (CLIL-)economie 1e graad, coöperatief leren)

Charlotte Vanderstuyft

Frederik Rousseau (Economie, geschiedenis 2e en 3e graad, aanvangsbegeleiding)

Fred

Hilde Van Doorselaer (geschiedenis en labo 2e en 3e graad)

Stefan Van Steenberge (Engels, Nederlands 1e graad)

Ines Trog (Frans 2e en 3e graad)

Petra Meyns (Engels 1e en 2e graad)

Petra Meyns

Caroline Pieters (Engels en Spaans 3e graad)

caropieters1-236x300

Deborah Santens (aardrijkskunde, natuurwet., wet. werk 1e graad)

Ilse Martens (aardrijkskunde 2de en 3de graad)

Ilse-196x300

Ilse Mariën (chemie, onderzoekscompenties 3e graad, CLIL-science)

Rik Vandecasteele (Nederlands en Duits 2e en 3e graad)

Rik-199x300

Peter Algoet (Nederlands 2e graad, aanvullend Duits, seminarie humane wet.)

Bea Perriëns (Nederlands 2e graad, seminarie humane wet.)

Bavo Berth (techniek 1e graad)

Stijn Desmet (Lichamelijke opvoeding 2e en 3e graad)

Afbeelding

Arne Peleman (chemie, biologie 2e en 3e graad, seminarie wet.)

PelemanArne-194x300

Ellen Scharmin (P.O. 1e graad)

Sofie Lamon (Nederlands 1e graad)

1-Sofie Lamon

Hanna Michotte (nc zedenleer 1e graad)

1-Hanna Michotte

Katja Sliwinski (NC zedenleer 2e en 3e graad)

Ludo Roggeman (Lichamelijke opvoeding 1e graad)

Marion Gautier (IVG-Academy Frans 2de en 3de graad)

Silke Boterberg (aanvullend Engels 3de graad)

Céline Billier (IVG-Academy Frans 1e graad)

Céline Billier